Дорога музыканта состоит из взлётов и падений, из горьких поражений и сладких побед, из великих открытий и обязательных ошибок. Одно остается неизменным – дорога из 7 нот. Именно поэтому моя беседа с одним из лучших неоклассических композиторов Украины, Егором Грушиным, прошла в таком ключе.
Ремарка по заявкам первых читателей: вступительное слово, вопросы интервью - на русском, ответы - на украинском.
ДО
Дорога
Перші п'ять років я рухався інтуїтивно, навіть не 5, а десь три - три з половиною. Далі вже почав цілеспрямовано ставити собі планку і рухатися вперед. Поки що це вдається.
Я знаю, де маю бути через рік-другий, і як все має виглядати, але що буде у кінцевому результаті через років 50-70 — не можу сказати.
Допинг
Весь власний час ми (музиканти - прим. журн.) намагаємося приділяти на вживання наркотиків, щоб "воно" приходило. Я знаю ті адреси, але це запитання треба вирішувати через мене, бо я маю на те свій відсоток.
Мені для того, щоб творити, не потрібно ніякого допінгу. Окрім розуміння того, що у тебе все добре зараз, і все, що ти робиш, то не просто так. Так само як після концерту - приходиш додому і живеш на тих емоціях, які отримав.
Долина творческого кризиса
Є моменти, коли треба сісти і працювати, а є — коли треба трохи відійти і займатися іншими речами.
РЕ
Реминесценция
Я просто сідаю і пишу музику.
Будь-який музикант у світі — все, що вони писали, кимось навіяно. Тому що музика була написана задовго до нас. І насправді зараз йде покращення, удосконалення на основі тих знань, які ми здобули.
Ще Бах обіграв усі гармонії і, напевно, створив усе, що можна було створити нового. Звісно, що це є наша музика, але ці знання, які у нас є, не дають про себе забувати.
Є люди, які люблять казати, що це все плагіат. Треба просто розуміти, де плагіат, а де ті речі, яка людина створює сама.
Звісно, що я сідаю через певний час, дивлюсь, і кажу: «Ага, тут мені нагадало певну композицію», і це нормально.
Роксолана Пахолків: Нещодавно був випадок. Єгор прийшов в офіс LaFest Production (концертна агенція - прим. журн.), а у нас там було святкування якесь, і сказав: "Я дам 50 гривень тому, хто скаже, що це за музика". Сів і почав грати. Відразу з'явилися варіанти. А Єгор створив то сам, і думає - чи ніхто раніше не написав, чи не сплагіатив він. Дійсно, ніхто не зрозумів. І він тоді став спокійним.
Єгор Грушин: Не зовсім спокійним, Павловський сказав, що знайде цю пісню і скине.
Ярослав Борута: Це гарний спосіб музичного розіграшу.
Єгор Грушин: Не зовсім спокійним, Павловський сказав, що знайде цю пісню і скине.
Ярослав Борута: Це гарний спосіб музичного розіграшу.
Звісно, що я сідаю через певний час, дивлюсь, і кажу: «Ага, тут мені нагадало певну композицію», і це нормально.
МИ
Мистика
Є прикмета: якщо перед концертом продано нуль квитків, то ми концерт не проводимо.
Я до містики скептично ставлюсь. Звісно, є таке, коли щось робиш, і все йде не так, то розумієш, що від цього, мабуть, варто відмовитись. вісно, що я сідаю через певний час, дивлюсь, і кажу: «Ага, тут мені нагадало певну композицію», і це нормально.
Мир
Я взагалі свідомо уникаю тему війни.
Коли я бачу, що ледве не кожен артист або музичний гурт починає робити треки про війну, ті події, які відбуваються, вважаю, що треба від цього відходити.
Людям треба нести позитив, показувати, що ми продовжуємо жити.
ФА
Фасоль
Ідеальний сніданок - це той, який мені буде хотітися в той момент. Це має бути не дуже рано, я люблю спати до десятої-одинадцятої години.
Я дуже вибаглива людина, специфічна і складна, мені дуже важко вгадати з цим. Можу прокинутися і взагалі не їсти нічого цілий день, або навпаки - прокинутися і цілий день тільки і те робити, що їсти.
Ідеальний сніданок - це коли є настрій їсти все, що є, і не треба нічого вигадувати. Щоб бажання відповідали можливостям.
Алкоголь я взагалі не вживаю і майже не їм солодкого.
Буває щось накатить:"Хочу саме це", і поки я того не знайду, буду злим, нервовим, на всіх можу зриватися, поки не отримаю, чого хочу. Це не тільки в їжі, а майже в усьому.
На сніданок я люблю тости. І банани. Насправді, я кожен день можу їх їсти - на сніданок, обід і вечерю.
Алкоголь я взагалі не вживаю і майже не їм солодкого.
Буває щось накатить:"Хочу саме це", і поки я того не знайду, буду злим, нервовим, на всіх можу зриватися, поки не отримаю, чого хочу. Це не тільки в їжі, а майже в усьому.
На сніданок я люблю тости. І банани. Насправді, я кожен день можу їх їсти - на сніданок, обід і вечерю.
Фантастика
Зазвичай, для мене завершення композиції - це той момент, коли не тільки я написав, а й коли все зроблено аранжування, все записано і зведено в студії. На сніданок я люблю тости. І банани. Насправді, я кожен день можу їх їсти - на сніданок, обід і вечерю.





Без названия. 2016




Portrait of designer. Париж, 1995

Портрет с Пальмой. 2016 Брянская область



